Knienetwerk Noord-Limburg
U bent hier: Home > Aangesloten praktijken

Aangesloten praktijken

Woonplaats Praktijk
Baarlo / Venray / Venlo Knooppunt Centrum voor Gezondheid
Tommy Kroes
077-4778305
tommy@knooppunt-centrum.nl
www.knooppunt-centrum.nl
Grubbenvorst Fy-Fit
Dominique van Wessel
077-4633171
administratie@fyfit.com
www.fy-fit.com
Helden / Panningen FysioHelden
Daan Reutelingsperger
077-3073435
daan@fysiohelden.nl
www.fysiohelden.nl
Horst De Kinesist
Ron Beurskens
06-19196363
ron@dekinesist.nl
www.dekinesist.nl
Horst Fysiotherapie de Risselt
Petra Jansen-Rijpma
077-3981023
info@fysiotherapiederisselt.nl
www.fysiotherapiederisselt.nl
Horst Fysiotherapie Westsingel
Rik Mandemakers
077-3982834
rmandemakers@fysiowestsingel.nl
www.fysiowestsingel.nl
Panningen Fysio-Support
Laura Opstals
077-3082825
info@fysio-support.nl
www.fysio-support.nl
Panningen / Maasbree Fysiomotion
Luuk Spreuwenberg
077-3077213
luuk@fysiomotion.com
www.fysiomotion.com
Sevenum Fysiq Fysiotherapie
Loek Nijveld
077-4672328
info@fysiqfysiotherapie.nl
www.fysiqfysiotherapie.nl
Sevenum / Kronenberg Fysiotherapie Mulders
Marijn Mulders
06-22537752
marijn@fysiomulders.nl
www.fysiotherapiemulders.nl
Steyl / Venlo FunQtio
Sven Huijs
077-3733788
sven@funqtio.nl
www.funqtio.nl
Tegelen Fysio Centrum Tegelen
Geert van Onna
077-3260630
geert@fysiocentrumtegelen.nl
www.fysiocentrumtegelen.nl
Velden / Oostrum VitaCompleet
Kelly Swinkels
077-4722495
kelly@vitavelden.nl
www.vitavelden.nl
Venlo Vividus
Aukje van Lierop
077-3201730
a.vanlierop@vividus-fysiotherapie.nl
www.vividus-venlo.nl
Venlo / Venray Vitaal in Beweging
Maarten Toll
0478-522451
mtoll@viecuri.nl
www.vitaalinbeweging.nl
Venlo-Blerick FysioVitae
Harald Smeets
077-3825264
h.smeets@fysiovitae.nl
www.fysiovitae.nl
Venlo-Blerick Praktijk voor Fysiotherapie Munten & Knops
Ralph Knops
077-3827130
info@fysiovenloblerick.nl
www.fysiotherapievenlo-blerick.nl
Venray Praktijk voor Fysiotherapie Buitenlust
Brendan Rijsdijk
0478-550156
brijsdijk@fysiotherapievenray.nl
www.fysiotherapievenray.nl